Lhostejnost ke zvířatům

4. června 2017 v 20:12 | Milka |  Moje názory
Vždycky mi záleželo na osudech druhých... A myslím že je důležité hájit zájmy nejen lidí, ale i těch co se bránit nemohou. Zvířata nám nedokážou říct jak se cítí. Kvůli tomuto svému přesvědčení jsem se rozhodla napsat tento článek.
7.června bude poslanecká sněmovna rozhodovat o zákazu kožešinových farem v ČR. Zde na grafu můžete vidět jak velké množství lidí souhlasí se schválením zákazu. Já osobně patřím do zelené části a nechápu jak někdo může podpořit takto odporný a nečistý obchod. Opravdu doufám že bude zákon schválen a tato odpornost bude v ČR jednou pro vždy utnuta. Spousta lidí jen ve jménu své osobní krásy nechá trpět tisíce zvířat. I já se snažím určitým způsobem pomoci. Podepsala jsem petici za zákaz kožešinových farem a i nadále se budu snažit šířit osvětu na svém blogu.
Souhlas se zákonem zakazujícím chov tzv. kožešinových zvířatLetáček - Kožešinová zvířata stále trpí ve jménu módy!
Zvířata v těchto farmách obvykle žijí v malých klecích které nemají ani pořádné dno (celá klec je drátěná aby se u zvířat nemusela měnit podestýlka). Někteří lidé doma chvají psa kterého mají rádi ale na druhou stranu si na společenské akce berou kožichy z krásných lišek kterým by bylo určitě lépe v lese než na jejich krku.
Na konec Vám dám pár odkazů na stránky které se této problematice věnují.
Vaše Milka


ODKAZY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanulka Hanulka | 4. června 2017 v 20:38 | Reagovat

Super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama