Moderní je být matka

9. června 2017 v 16:52 | Milka |  Moje názory
Ahoj,dneska bych se s Vámi ráda podívala na téma které mě poslední dobou hlodá v hlavě...
MATKA. Pod tímto termínem si můžeme přdstavit naši maminku která nás vychovala a bezmezně ji milujeme, to je matka s velkým M,někteří lidé si však mohou také představit osobu s vykojeným mozkem se kterou by se konverzace točila pouze kolem plen,kojení a toho co dnes její Toníček vyvedl. Od této matky můžeme odvinout ještě jeden HORŠÍ typ matek,ALTERNATIVNÍ MATKY. S nimi by se konverzace točila kolem BEZplenkové metody,lesních školek,kojení na veřejnosti a spousty dalších věcí které by se dle mého názoru daly tolerovat maximálně v době kamenné.Dále tyto matky odmítají své děti očkovat aniž by si uvědomovaly že například pravé neštovice jsme vymítili právě díky důkladnému proočkování celosvětové populace. Nutno podotknout že tyto matky se podivnými stvořeními oblečenými v batice takové nebyly odjakživa. Někdy může mít na této proměně velý podíl její manžel,většinou to jsou však hormony nebo kurzy pro novopečené maminky.
Technicky vzato se tento typ dá ještě nějak přetrpět protože PŘISPĚVATELKY DO INTERNETOVÝCH DISKUZÍ jsou mnohdy ještě horší... Jsou většinou pravým opakem alernativních matek. Vaří zásadně podle Babicy nebo Ládi Hrušky (řekla bych že o knedlících v trojobalu tu není nutno nějak komentovat),oblečení kupují zásadně v sekáči nebo internetovém bazaru a z toho co jsem kdy viděla na těchto diskuzích taktéž dělají naprosto šílené pravopisné chyby (plýny,víživné,umnění...). Pokud bych měla mluvit o jejich diskuzích tak se točí obvykle kolem třech témat : 1.) Manžel se dívá na porno,co mám dělat?
2.) jak mám počít dítě?
3.)Jakou školu,školku nebo jesle zvolit???

Samozřejmě že všechny věci mají světlé stránky a tento článek je vesměs negativní ale měla jsem velkou potřebu se k celé situaci vyjádřit.

Užívejte si hezké slunečné dny a mějte se hezky...
Vaše Milka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanulka Hanulka | 25. června 2017 v 12:04 | Reagovat

Dávám za pravdu. H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama