Červenec 2017

Time To Talk no.1 "Bude podepsáno?",Selflove,Jak to bude dál???

28. července 2017 v 20:14 | Milka |  Moje názory
Rozhodla jsem se že pro Vás vytvořím sérii, ve které si s Vámi budu povídat o aktuálních věcech...


Ti co nejsou na mém blogu žadnými nováčky,tak si možná pamatují na článek, ve kterém jsem psala svůj názor na kožešiny,množírny a kožešinové farmy.V tomto článku jsem Vám říkala, že jsem podepsala petici za úplné zrušení kožešinových farem.V té době zákon ještě ani neprošel dolní komorou parlamentu,od té doby jsme ušli velký kus cesty a už jen čekáme na podpis od prezidenta. Naděje pro lišky a norky je nadosah, a já věřím že budou kožešinové farmy zrušeny...
Výsledek obrázku pro liška


Někdo to považuje za správnou věc,jiný za hloupé sobectví...
ANO,řeč je o SELFLOVE neboli sebelásce. Velký rozdíl je mezi tím, když je někdo sebestředný a nezáleží mu na druhých,a mezi tím,když se někdo dokáže ocenit a najít si čas sám pro sebe a svůj rozvoj. Propracovat se k opravdové sebelásce je dlouhý proces a ani já ještě nejsem na jeho konci.
Dobrým začátkem pro objevování sama sebe a propracovávání se k selflove je vytvořit si deníček, do kterého si zapíšete své sny a nalepíte si do něj motivační obrázky...
Výsledek obrázku pro self love


Poslední dobou mi tak trochu selhávala fantasie a tak jsem články nepsala tak často,pokud máte nějaké nápady na články tak mi napište....


Hezký den Vaše Milka

Péče o vlasy

24. července 2017 v 12:17 | Milka |  KRÁSA
U žen tvoří vlasy velmi důležitou součást vzhledu a proto je důležitá kvalitní péče o ně. Dnes vám ukážu pár tipů jak mít krásnou a hustou hřívu...

1. KVALITNÍ ŠAMPON
Každá máme jiné vlasy a proto je důležité vybrat si takový šampon aby vlasy zbytečně nemastil nebo nevysušoval. Mě osobně se vlasy hodně mastí a to především u kořínků,proto vybírám šampony které mají mastnotu odbourávat.
Pokud máte vlasy suché tak Vám doporučuju šampony od ELSEVE a to především Oil repair nebo Total repair 5. Pokud máte ten stejný problém jako já tak Vám s čistým svědomím mohu doporučit šampon Schauma Fresh it up!Všechny šampony je ideální kombinovat s kondicionérem který se dá ke všem výše uvedeným dokoupit ve stejné řadě se stejnými účinky.

2.ÚŽASNÉ ÚČINKY KOKOSU
Kokosové přípravky dokážou vlasy úžasně vyživit a dodat jim lesk a objem. Dá se použít kokosový olej který seženete v prodejnách se zdravou výživou a některých supermarketech. Stačí dvakrát týdně trocha oleje do konečků a už brzy pocítíte změnu... Alternativou jsou šampony,kondicionéry,spreje a séra s obsahem kokosového oleje. V této kategorii bych doporučila řadu COCO LOCO od značky Lee Stratford.Sice se tato řada pohybuje ve vyšší cennové relaci,ale opravdu to stojí za to a já jsem s tím velmi spokojená.
Výsledek obrázku pro coco loco lee stratford

3.SPRÁVNÁ TEPLOTA
Vlasy bych doporučovala mýt vlažnou vodou,protože po horké vodě se vlasy rychleji zmastí. I s fénem je lepší zacházet opatrně,pokud je to možné nechte si vlasy raději volně proschnout a pak důkladně rozčesat.


To je zatím vše....
Těším se na Vás u dalšího článku...
Vaše Milka

Jablečný želé dort

6. července 2017 v 11:47 | Milka |  RECEPTY
Dneska tu mám po delší době zase recept, tentokrát na můj oblíbený jablečný dort.

JABLEČNÝ ŽELÉ DORT


INGREDIENCE - 750 g NAHRUBO NASTROUHANÝCH JABLEK
-2 VANILKOVÉ PUDINKY
-100 g CUKRU KRUPICE
- 550 ml VODY
- 1 BALENÍ KULATÝCH PIŠKOTŮ

POSTUP: DO HRNCE VYSYPEME PUDINKY A ZALIJEME VODOU.ZAMÍCHÁME A PŘIDÁME CUKR A NASTROUHANÁ JABLKA.VAŘÍME 30-45 minut DO ROZVAŘENÍ. MEZITÍM DORTOVOU FORMU VYSKLÁDÁME PIŠKOTY (DOPROSTŘED I PO BOCÍCH).KDYŽ JE SMĚS HOTOVÁ VLIJEME JEJÍ POLOVINU DO FORMY A OPĚT ZASKLÁDÁME PIŠKOTY,VLIJEME ZBYTEK SMĚSI A NECHÁME NĚKOLIK HODIN ZATUHNOUT V LEDNICI.
DOZDOBIT MŮŽEME OŘECHY A DOMÁCÍ ŠLEHAČKOU.


Jedná se o velmi jednoduchý recept a proto doufám, že si jeho přípravu užijete stejně jako jsem si ji užila já.
Hezký den a dobrou chuť,přeje MILKA

Sport kam se podíváš

4. července 2017 v 13:56 | Milka |  Moje názory
Se začátkem léta se v ulicích vyrojily podivné osoby s ponožkami v sandálech a rozepnutou havajskou košilí. Mně co se týče oblékání nejvíce vyhovuje jaro. Už je moc velké teplo na to, aby ženy nosily podivné UGG boty,ale pořád moc zima na to, aby si pánové rozepnuli košile. Náš český národ se přímo vyžívá v nakupování outdoorového oblečení a jeho následném nošení nejen do přírody (prstové boty v národním divadle potkáte snad jen u nás). Od toho se odvíjí také cyklistika, která u nás spočívá v tom, že si i na cestu na nákup oblékneme dres (ideálně takový, aby nám co nejvíc obepínal rozkrok),cyklistické rukavice,helmu ve které si nerozbijeme hlavu ani kdybychom chtěli a samozřejmostí je horské kolo takové kvality, aby se sním dalo ujet Tour de France. Téměř každé ráno vídám před naším domem velmi zajímavou situaci. Pán, který je oblečen přesně podle uvedeného popisu, jede na svém luxusním kole a za ním utíkají jeho dvě asi sedmileté děti. V Berlíně je velká spousta cyklistů, kteří ale mají městská kola a rozhodně nejsou oblečení jako na cyklokros. Pokud jde o cyklisty tak mi vyhovuje zima,v zimě jsou cyklisté zavření ve svých garážích, kde leští kola a dofukují pneumatiky, aby se pak hned začátkem jara vydali ohrožovat provoz.
Češi jsou také náruživí turisté,a proto by ve výbavě neměly chybět ani sandále se zavřenou špičkou a trekingové hole. Nemám nic proti tomu, když někdo vyrazí takto oblečený do přírody,ale snad není nutné, aby si na nákup mléka někdo vyšel jako na dvacetidenní trek kolem Anapurny,ještě s obrovovským batohem, kterým ohrožuje své okolí.
Češi mimo jiné také sporty rádi sledují. Velice oblíbeným sportem je biatlon, jehož hlavní hvězdu naší republiky Koukalovou někteří lidé uctívají jako poloboha . Z tenisu máme nejraději Petru Kvitovou a pak se v hospodě hlasitě nadává, pokud se nedostane do finále Wimbledonu. Často si myslím, že jsem jediný člověk v celé republice, kterého toto tenisové klání nechává naprosto chladným.
Popravdě řečeno se těším až za pár dní odletím na dovolenou, kde mě snad nebudou čekat žádní cyklisté,ani kecy o Wimbledonu.


Mějte se hezky a za dva týdny tu zase pro Vás budu s novým článkem.
Vaše Milka