Září 2017

Roztomilá taštička na cestování- RECENZE POŠTOVNÉZDARMA.CZ

10. září 2017 v 20:47 | Milka |  KRÁSA
Dneska Vám ukážu zajímavou vychytávku na cestování,kterou jsem v rámci spolupráce sehnala na úžasném eshopu www.postovnezdarma.cz. Jedná se o eshop,na kterém jak z názvu vyplývá neplatíte poštovné. Seženetete tam opravdu vše, od oblečení až po pomůcky na vaření.

ZAVŘENO....
A OTEVŘENO...

Objednala jsem si cestovní taštičku na spodní prádlo, která stojí 185 kč...
Prodávají osm barevných variant,já jsem si vybrala tmavě růžovou,protože mám doma nějaké jiné cestovní taštičky na oblečení a ty mají právě tmavě růžovou barvu. Taštičku jsem objednávala začátkem srpna a přišla mi třicátého srpna. I když byla dodací doba delší, tak to stálo za to.
Balíček přišel moc hezky zabalený.
Celá taštička je voděodolná, takže když se Vám v kufru něco vylije, tak se nemusíte bát, že si polijete své spodní prádlo. Tato taštička má svou hlavní část, do které si můžete uložit plavky a podprsenky. Jakmile taštičku otevřete uvidíte čtyři malé kapsičky, které jsou určené na kalhotky a spodní díly plavek.
Poslední částí taštičky je větší kapsa překrývající hlavní část. Do této kapsy můžete uložit dekorativní kosmetiku,hřeben,gumičky a sponky nebo další kalhotky. Také se do ní vejde třeba složený a vyfouklý kruh do vody.
Taštička je poměrně velká,má rozměry 26 x 13 x 12 cm. I když jsou malé kapsičky koncipované každá na jedny kalhotky, tak mají kapsičky gumičku, jsou roztahovatelné a tak se do každé vejdou klidně dvoje kalhotky.
Hlavní část je koncipovaná na tři podprsenky a do poslední kapsy se vejdou klidně ještě patery kalhotky.
Dle mých výpočtů do této taštičky dostanete veškeré spodní prádlo na týdenní dovolenou.
Pokud se na hotelu rozhodnete prádlo vyndat, tak vzhledem k tomu, že je taštička voděodolná, tak si ji můžete vzít na pláž a dát si do ní věci, které nechcete, aby se namočily...

Celkově mě taštička velmi zaujala,přijde mi velmi praktická a zatím jsem na ní nenašla žádné velké zápory...
Už se těším až s ní vyrazím na cesty...
Vaše Milka